Wózek

Suma częściowa: €0.00
Całkowity: €0.00
Szukaj po numerze
Marka/Model

Jesteśmy złom samochodowy, którego szukasz!

De Boer Auto Onderdelen od lat specjalizuje się w recyklingu i demontażu aut oraz sprzedaży części zamiennych. Dzięki specjalistycznej wiedzy i odpowiednim technikom nasza firma jest w stanie w sposób odpowiedzialny i fachowy zrecyklingować auta przeznaczone do kasacji oraz dać drugie życie ogromnej iloś ci części samochodowych.

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nam swój samochód , jako certyfikowana przez Urząd Komunikacji (RDW) firma, zadbamy o dopełnienie wszelkich formalności . Dzięki ogromnemu przepływowi różnorodnych marek i modeli samochodów oferujemy również części zamienne rzadko spotykane

Zdecydowałeś się zaoferować nam swój samochód

Chcesz pozbyć się swojego auta, które nie przeszło przeglądu? Nie tylko wyręczymy Cię w załatwieniu wszystkich formalności, ale zaoferujemy uczciwą cenę! Przyjmujemy pojazdy uszkodzone w dowolnym stopniu, te które nie przeszły przeglądów (APK) oraz te wycofane z użytku .

Prowadzimy skup aut zarówno od osób prywatnych, jak i ubezpieczalni. Jeśli sobie życzysz, odbierzemy od Ciebie uszkodzony samochód i rzetelnie załatwimy wszelkie formalności związane z jego wyrejestrowaniem. Pomyśl, ile czasu możesz zaoszczędzić! Nasza firma, mająca siedzibę, korzysta z innowacyjnych rozwiązań, jakim jest n.p.wprowadzanie do naszej bazy danych wszelkich detali i opisów na temat każdej części.

Czy twój samochód znajduje się na terenie Belgii lub innego kraju Europy? Za porozumieniem możemy go sprowadzić rownież z tamtąd.

Jak w naszej firmie wyglada procedura zgłoszenia auta do sprzedaży?

Chętnie przedstawimy Ci niezobowiązująca ofertę. W tym celu zgłoś drogą (inkoop@reclycar.nl), chęć sprzedaży pojazdu. Abyśmy mogli dobrze oszacować Twój samochód załącz kilka wyraźnych zdjęć wraz z kompletnym opisem. Ważne dla nas między innymi są :

  • Marka/model
  • Rocznik
  • Stan licznika
  • Charakter uszkodzenia
  • Ilość drzwi
  • Typ silnika
  • E.v.t. inne specjalne informacje techniczne

Możesz również odwiedzić nas osobiście. Tutaj znajdziesz adres Reclycar, oraz godziny otwarcia. Oczywiście możesz bezpośrednio skontaktować się z naszym działem skupu po numerem +31-(0)599 613 237. Na podstawie informacji uzyskanych podczas rozmowy otrzymasz ofertę cenową.

Szukasz części samochodowych?

Nie chcesz pozbyć się samochodu lecz zaopatrzyć się w części zamienne? Firma Reclycar z siedzibą służy pomocą! Dzięki prężnie działającemu działowi handlowemu i naszej innowacyjnej bazie danych, oferujemy szeroki wybór części do samochodów rożnych marek. Do poszukiwań części użyj jednej z naszych wyszukiwarek u góry strony. Jest to idealny sposób, aby zaopatrzyć się w dobrej jakości i cenie części zamienne.

Na naszej stronie internetowej . znajdziesz aktualną ofertę samochodów powypadkowych i uszkodzonych. Jesteś również mile widziany na terenie naszego auto-złomu . Nasi pracownicy chętnie Ci pomogą i doradzą w wyborze odpowiednich do Twego auta części .

Dzięki skutecznemu programowi skupu, oferujemy rownież nowe części w bardzo atrakcyjnych cenach.

Co Reclycar może Ci zaproponować ?

Jeśli chcesz sprzedać swój uszkodzony lub przeznaczony do zezłomowania samochód lub poszukujesz części zamiennych, nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci darmową ofertę wyceny Twego auta.