Wózek

Suma częściowa: €0.00
Całkowity: €0.00
Szukaj po numerze
Marka/Model

Wymiana katalizatora

Katalizator ma bardzo długi okres użytkowania i jest dość trwałym urządzeniem. Po jakimś czasie, tak jak inne części, ulega zużyciu i musi zostać wymieniony. Wielu kierowców myśli od razu o wysokich kosztach wymiany, ale u nas `De Boer Auto Onderdelen` możesz nabyć katalizatory używane lub nowe, w zaskakująco niskich cenach!

Katalizator w samochodzie jest elementem układu wydechowego i może znajdować się blisko silnika lub bezpośrednio na rurze wydechowej pod podłogą auta. Jego zadaniem jest zmniejszenie ilości szkodliwych związków w spalinach. Dobrze działający katalizator filtruje je prawie w 90% . Szkodliwe związki zamieniane są w azot, dwutlenek węgla oraz parę wodną. Uszkodzony katalizator powoduje również większe zużycie paliwa.

Wyglądem katalizator przypomina tłumik w układzie wydechowym (jest rownież elementem tego układu). To blaszana puszka, w której znajduje się wiele kanałow o strukturze plastra miodu, pokrytych odpowiednimi pierwiastkami. Najczęściej platyną, ale także rodem i palladem. Działanie tych związków ma na celu redukcję składników toksycznych zawartych w spalinach. Proces ten następuje w wyniku wejścia w reakcję z gazami spalinowymi.

Tania wymiana katalizatora

O uszkodzeniu katalizatora poinformuje Cię świecąca na czerwono lampka na konsoli. Rozsądnie jest jak najszybciej przeprowadzić kontrolę i ewentualnie wymienić zużytą część .

Nasza nowoczesna firma ze Stadskanaal (pr.Groningen) codziennie otrzymuje ogromne ilości uszkodzonych i przeznaczonych do kasacji samochodów , z których w drodze demontażu , pozyskujemy katalizatory.

Oferujemy również szeroki wachlarz innych używanych części samochodowych, które są jeszcze w świetnym stanie i z pewnością zasługują na drugą szansę. Największym plusem jest to, ze możesz zaopatrzyć się w dobrze działający katalizator w niespotykanie niskiej cenie.

Dzięki innowacyjnej bazie danych, nasz dział handlowy może uważnie i szczegółowo kontrolować stan magazynu. Samochody przeznaczone do złomowania, które otrzymujemy, to samochody rożnych marek, w tym rownież auta bardziej luksusowe, takie jak BMW i Volvo.

Na naszej stronie internetowej . znajdziesz aktualną ofertę uszkodzonych aut oraz powiązanych z nimi części. Tutaj znajdziesz nie tylko informacje techniczne , ale rownież informacje o roczniku i charakterze uszkodzenia. Nasi pracownicy chętnie Ci pomogą i udzielą niezbędnych wskazówek przy wymianie katalizatora.

Oprócz sprzedaży części używanych prowadzimy również , na terenie całego świata,skup nowych części zamiennych w konkurencyjnych cenach. Jeśli więc zdecydowałeś się na zakup całkiem nowego katalizatora, jesteś po dobrym adresem! Część , której szukasz jest w tym momencie niedostępna? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami ponownie. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo , że poszukiwany przez Ciebie katalizator pojawi się u nas w ciagu kilku dni. Możemy Cię o tym na bieżąco informować.

Zalety "De Boer Auto Onderdelen"

Jesteś zainteresowany naszymi częściami samochodowymi i planujesz u nas zakup nowego katalizatora? Oczywiście chętnie Ci pomożemy!

W chwili, w której oferujemy Ci części z demontażu naszego auta, jest ono oficjalnie wycofane z użytku publicznego. Jako firma certyfikowana przez Wydział Komunikacji (RDW) gwarantujemy, że wszystkie formalności zostały należycie dopełnione, zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawnymi.

Nasze atuty to :

  • Szeroki asortyment używanych i nowych katalizatorów samochodowych
  • Ogromne możliwości oszczędności dzięki naszym innowacyjnym metodom pracy
  • Niezależne i bezpłatne porady ekspertów
  • Certyfikat Urzędu Komunikacji (RDW)

Oczywiście możesz nas odwiedzić osobiście w naszej firmie w Stadskanaal (prowincja Groningen). Możliwy jest również kontakt telefoniczny lub drogą e-mailową. Informacji szukaj w naszych kontaktach i godzinach otwarcia.