Wózek

Suma częściowa: €0.00
Całkowity: €0.00
Szukaj po numerze
Marka/Model

Używane części samochodowe

Szansa na to, że kiedyś będziesz musiał wymienić jakąś część w Twoim samochodzie, jest bardzo duża. Rośnie, jeśli jesteś właścicielem starszego modelu auta. Ponadto wielu posiadaczy samochodu uwielbia samemu przy nich majsterkować, czerpiąc z tego dużą przyjemność. W obydwu przypadkach dobrze by było nie wydać na to fortuny. Ale gdzie szukać tanich części zamiennych?

Odpowiedź jest prosta: w naszym auto- szrocie "De Boer Auto Onderdelen". Jesteśmy nowoczesną firmą, która codziennie otrzymuje nowe partie samochodów do zezłomowania. Podczas ich demontażu, staramy się odzyskać jak najwięcej części i elementów. Ma to ogromne znaczenie nie tylko ze względu na ochronę środowiska, ale również dla każdego, kto poszukuje tanich części zamiennych.

Tanie części samochodowe

Dzięki naszej innowacyjnej bazie danych, wiemy jakie części są w danym momencie dostępne. Nie ma znaczenia, czy szukasz filtra cząstek stałych, katalizatora, reflektorów, klapy silnika czy zupełnie czegoś innego. Wszystko znajdziesz u nas!

Samochody, które otrzymujemy, to samochody zarówno klasy średniej jak i luksusowej. Oferujemy sprzedaż części najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach.

Nasz asortyment składa się miedzy innymi z:

 • Części Peugeot
 • Części Renault
 • Części Citroen
 • Części BMW
 • Części Mercedes
 • Części Volvo
 • Części Audi
 • Części Volkswagen
 • Części Saab
 • Części Ford
 • Części Opel

To tylko część naszej oferty. Proponujemy szeroki wybór używanych części zamiennych do niemalże każdej marki samochodu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualną ofertę samochodów przeznaczonych do kasacji oraz przypisanych im części.

Prowadzimy również sprzedaż nowych części zamiennych, które okazyjnie skupujemy na terenie całego świata. Dzięki temu nasza oferta jest jak najbardziej kompletna, a ceny konkurencyjne.

Ponieważ jesteśmy certyfikowaną przez Wydział Komunikacji (RDW) firmą, możesz być pewien, że wszystkie pojazdy przed ich demontażem są wyrejestrowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Wiemy wszystko o częściach znajdujących się w naszym asortymencie. Rejestrujemy zawsze rocznik, przebieg i charakter ewentualnego uszkodzenia złomowanego samochodu. W ten sposób kupując u nas używaną część zamienną unikniesz przykrych niespodzianek.

Rzadkie używane części samochodowe

Faktem jest, że części do samochodów starszych i zabytkowych często nie są już produkowane. Możesz mieć prawdziwe problemy z ich znalezieniem. Rozwiązaniem mogą być używane części samochodowe. Istnieje duża szansa, iż tą specyficzną część , do specyficznego samochodu, na dodatek w bardzo atrakcyjnej cenie, znajdziesz właśnie u nas w "De Boer Auto Onderdelen".

Zakup części samochodowych

Jeśli poszukujesz specyficznej części samochodowej i masz ochotę rozejrzeć się sam, zapraszamy do odwiedzin w naszym auto-złomie w Stadskanaal (prowincja Groningen). Oczywiście możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, drogą e-mailową lub poprzez media społecznościowe. Nasi pracownicy wspólnie z Tobą poszukają odpowiedniego rozwiązania. To specjaliści w demontażu samochodów. Sprawdź w kontaktach nasze godziny otwarcia. .