Wózek

Suma częściowa: €0.00
Całkowity: €0.00
Szukaj po numerze
Marka/Model

Wymiana reflektorów

Jest wiele przyczyn konieczności wymiany reflektorów. Jeśli zdecydowałeś się na ich wymianę, przygotuj się na to, ze ich ceny są bardzo zróżnicowane. Nowe reflektory, w zależności od marki pojazdu, mogą być bardzo kosztowne. Na szczęście istnieje tańsza alternatywa.

Reflektory mają oczywiście znaczący wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Udział w ruchu drogowym z niesprawną lampą jest karalny. Odradzamy więc jazdę z uszkodzonym reflektorem. Powinieneś jak najszybciej usunąć defekt.

Ponadto reflektory mają też duży wpływ na ogólny wygląd Twojego samochodu. Kształt reflektorów stał się ważnym elementem stylistycznym. Logiczne więc jest, że większość osób kieruje się przy zakupie jego wyglądem.

Typy reflektorów

Obecnie, oferta rynkowa reflektorów jest bardzo szeroka. Ponieważ lampa składa się z kilku części, istnieje też możliwość zaprojektowania (skomponowania) jej według własnego uznania.

Wybór reflektorów zarówno pod względem marki, rozmiaru jak i kształtu jest bardzo duży. Przy wyborze reflektora musisz wziąć pod uwagę jego konstrukcję, wzornictwo, detale wyglądu zewnętrznego. Nie każdy typ i marka lampy będzie pasować do Twojego samochodu, lub zamontowanie jej będzie wymagało dodatkowych przeróbek.

Także pod względem funkcjonalności reflektorów możliwości jest coraz więcej. Dostępne są n.p. reflektory samopoziomujące , lub takie, które skręcają się wraz ze skrętem kierownicy (doświetlające lub skrętne).

Jeśli zdecydujesz się na najlepsze na rynku reflektory, musisz liczyć się z bardzo wysokimi kosztami. Na szczęście istnieją alternatywne sposoby, aby nabyć dobre i nowoczesne lampy w stosunkowo niskich cenach.

Zakup używanych reflektorów

Zamiast nowego, drogiego reflektora w wysokiej cenie, proponujemy zakup u nas reflektora używanego. Nasz nowoczesny auto-złom "De Boer Auto Onderdelen" codziennie otrzymuje partię samochodów przeznaczonych do kasacji, z których w drodze demontażu odzyskujemy wiele jakościowo dobrych części zamiennych. Części te dostępne są u nas w bardzo atrakcyjnych cenach.

Aktualną ofertę części znajdziesz na naszej stronie internetowej. Znalazłeś swój idealny reflektor? Nie zastanawiaj się zbyt długo. Nasza oferta zmienia się każdego dnia! Wszystkie auta przeznaczone do złomowania są jeszcze przed demontażem części oficjalnie wyrejestrowywane.

Samochody, które do nas przychodzą , to samochody różnych marek, włącznie z samochodami luksusowymi. Otrzymujemy modele nowe i starsze, jak również auta zabytkowe. Poszukujesz reflektorów, które zostały wycofane z produkcji? Istnieje bardzo duża szansa, że znajdziesz je u nas!

Aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna, zajmujemy się również sprzedażą części nowych, które skupujemy na terenie całego świata. Przekłada się to oczywiście na ich cenę detaliczną.

Więcej informacji?

Jesteś zainteresowany naszą szeroką ofertą reflektorów? Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy osobiście , w Stadskanaal (prowincja Groningen). Nasi monterzy chętnie Ci pomogą.

Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, drogą e-mailową, a nawet przez media społecznościowe. Więcej dowiesz się w kontaktach lub na naszej stronie internetowej.