Wózek

Suma częściowa: €0.00
Całkowity: €0.00
Szukaj po numerze
Marka/Model

Skup uszkodzonych pojazdów

Czy twój samochód jest aż tak poważnie uszkodzony, że postanowiłeś go sprzedać ? Dajemy takim samochodom drugą szansę. Skupujemy auta zarówno od osób prywatnych jak i od firm ,czy przedsiębiorstw . Niezależnie od uszkodzenia i niemalże bez wyjątków , Twój samochód zostanie przez nas kupiony!

W momencie otrzymania samochodu, rozpoczynamy procedurę jego wyrejestrowania, zgodną z aktualnie obowiązującymi przepisami Wydziału Komunikacji (RDW).W ten sposób poprzedni właściciel zostaje automatycznie zwolniony ze wszystkich obowiązków .

Następnie wszystkie części , funkcje i aspekty techniczne zostają wprowadzone do naszej bazy danych. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom aktualne i precyzyjne informacje na temat naszej oferty.

Jeżeli zdecydowałeś się na sprzedaż swojego samochodu, radzimy uprzednio przesłać do nas kilka wyraźnych zdjęć. W ten sposób nasz dział skupu będzie mógł dokładnie ocenić Twój samochód i zaoferować dobrą cenę. Nasza propozycja nie jest oczywiście zobowiązująca. Odbieramy samochody szybko i sprawnie na terenie całej Holandii, Belgii, jak również z pozostałych krajów Europy.

Jeśli Twoje auto nie posiada wartości rynkowej i uznane zostanie za pojazd do kasacji, zajmiemy się jego utylizacją ,przed którą użyteczne jeszcze części i elementy zostaną w odpowiedni sposób zdemontowane. Jesteśmy firmą nowoczesną, o innowacyjnych metodach pracy, dzięki którym zarówno uszkodzone jak i przeznaczone do kasacji samochody, zostają utylizowane praktycznie bez odpadów. Skup uszkodzonych aut oraz sprzedaż używanych części w firmie "De Boer Auto Onderdelen"

Purchase of damaged cars and sales of car parts


Sprzedaż części samochodowych

Dzięki innowacyjnym metodom pracy przy demontażu aut, proponujemy szeroką ofertę części zamiennych i akcesoriów.

Nasz prężny dział handlowy jest w stanie zaoferować Ci w sposób ciągły , bardzo duży wybór części samochodowych w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy n.p. z siecią ubezpieczalni, od których bezpośrednio otrzymujemy uszkodzone samochody do demontażu. Zapewnia to nam ciągłość pozyskiwania części wtórnych.

Dysponujemy częściami w okazyjnych cenach, do niemalże każdej marki samochodu, miedzy innymi do aut luksusowych. Aktualną ofertę aut uszkodzonych i odpowiadających im części , można obejrzeć na naszej stronie internetowej lub odwiedzić nas osobiście. Biorąc pod uwagę , że nasz asortyment codziennie się zmienia,radzimy po dokonaniu wyboru nie zastanawiać się długo i szybko reagować !

Ponieważ nasza baza danych jest prowadzona bardzo szczegółowo, jesteśmy w stanie powiedzieć wszystko zarówno o uszkodzonym samochodzie , jak i o częściach. Na przykład :

  • rok produkcji
  • dokładna przyczyna i rodzaj uszkodzenia
  • wszystkie specyfikacje
  • stan licznika

Zanim przystąpimy do demontażu uszkodzonego pojazdu, wszelkie formalności związane z jego wyrejestrowaniem zostają przez nas uregulowane.

Oprócz części używanych prowadzimy również sprzedaż części nowych. Skupujemy je na terenie całego świata , dzięki czemu , ceny ich są niezwykle atrakcyjne. W ten sposób nasza oferta jest praktycznie kompletna.

Chętnie udzielamy również wskazówek i porad. Demontaż uszkodzonych samochodów i recykling to nasz fach! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat skupu aut lub sprzedaży używanych i nowych części? Skontaktuj się z nami już dzisiaj. Chętnie Ci pomożemy!