Wózek

Suma częściowa: €0.00
Całkowity: €0.00
Szukaj po numerze
Marka/Model

Okazyjnie tania wymiana lub rewizja skrzyni biegów

Zepsuła Ci się skrzynia biegów i chcesz ja wymienić lub oddać do rewizji nie wydając przy tym majątku ? Pomoże ci auto-złom "De Boer Auto Onderdelen"! Jako nowoczesna firma oferujemy wybór z ogromnego asortymentu części zamiennych, miedzy innymi skrzyni biegów, do niemalże wszystkich marek aut!

Wymieniając u nas, lub oddając do rewizji Twoją uszkodzoną skrzynię biegów wiele zaoszczędzisz . Dzięki naszej innowacyjnej bazie danych, jesteśmy w stanie podać Ci szczegóły, historię oraz specyfikację techniczną używanej skrzyni biegów ,którą zdecydujesz się u nas zakupić. Jeżeli zdecydujesz się na rewizję, nasi pracownicy udzielą Ci fachowej porady i wszelkich wskazówek .

Koszty rewizji skrzyni biegów

Codziennie nasza firma otrzymuje ogromną ilośc uszkodzonych samochodów rożnych marek. Regularnie otrzymujemy też marki luksusowe. W trakcie demontażu pojazdów zawsze dokładnie przeglądamy wszystkie części. Te w bardzo dobrym stanie wystawiamy na sprzedaż. Dzięki temu możemy zaoferować Ci używaną skrzynię biegów za ułamek wartości nowego produktu.

Jakiejkolwiek skrzyni biegów szukasz, znajdziesz ją u nas. Aktualną ofertę uszkodzonych aut znajdziesz na stronie internetowej Reclycar.

Pracownicy naszego działu demontażu mają wieloletnie doświadczenie i są świetnymi fachowcami. Dzięki temu masz pewność, że wymontowana skrzynia biegów będzie w dobrej kondycji.

Dzięki temu, iż posiadamy certyfikat Wydziału Komunikacji (RDW), wszystkie nasze auta są jeszcze przed ich demontażem, wyrejestrowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nowe części do skrzyni biegów?

Jeżeli zdecydowałeś się przy rewizji skrzyni biegów użyć części nowych, to również jesteś po dobrym adresem!

Oprócz sprzedaży używanych części zamiennych odzyskanych w drodze demontażu , zajmujemy się również sprzedażą części nowych. Dzięki naszym rozległym kontaktom na całym świecie , skupujemy części po okazyjnych cenach. Staramy się, aby nasz asortyment był był maksymalnie kompletny. Na naszej stronie internetowej możesz w prosty sposób wyszukać części po marce samochodu lub według jej nazwy.

Nie posiadamy w tym momencie skrzyni, której szukasz? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami ponownie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że poszukiwana przez Ciebie część pojawi się u nas w ciągu kilku dni. Będziemy Cię o tym na bieżąco informować. Nasi pracownicy mogą również ,wspólnie z Tobą, zastanowić się nad rozwiązaniem alternatywnym.